2023 YILI HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ |
ADI SOYADI | ÇALIŞTIĞI BİRİM/ÜNVANI |
Dr. Ömercan GÖZ | Başhekim Yardımcısı |
Serda KAMALI GÜLER | Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü |
Birgül ÇELEBİ YAVAŞ | Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü/ Kalite Yönetim Direktörü |
Adem YANAR | İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı |
Kudret UTEBAY | Destek ve Kalite Hizmetleri Müdür Yardımcısı |
Uzm. Dr. Serhat ÖZER | Yoğun Bakım Sorumlu Hekimi |
Uzm.Dr.Berkem BÜYÜKAKKUŞ | Anesteziyoloji ve Reanimasyon Sorumlu Hekimi |
Hayrettin TÜRK | Sivil Savunma Uzmanı |
Şafak AYCAN | Kalite Birim Çalışanı |
İlhan ASANA | Hemodiyaliz Ünitesi Sorumlusu |
Reyhan SÜTÜTEMİZ | Genel Cerrahi Birim Sorumlusu |
Günce USTA | Kadın Doğum Hastalıkları Birim Sorumlu Hemşiresi |
Sema ATBAŞ | Çocuk Hastalıkları Birim Sorumlu Hemşiresi |
Aynur ALTAN | Gözetmen Hemşire |
Şennur PINAR | Ameliyathane Sorumlusu |
Ayşegül ÇERMİK | Radyoloji Teknisyeni Sorumlusu |
Özlem ŞEVİK | Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi |
Mehmet Çağlar AKYÜNLÜ | Eczacı |
Meral DOĞRUSOY | Kan Merkezi Sorumlu Teknisyeni |
Muharrem SÜSLÜ | Laboratuvar Sorumlu Teknisyeni |
Selami DEMİRKAYA | Kan Alma Birim Sorumlu Teknisyeni |
Mehmet SEZER | Anestezi Sorumlu Teknisyeni |
İsmet BOZ | Sterilizasyon Sorumlusu |
Başak MENEKŞE | Dahiliye Servis Sorumlusu |
Ramazan AKKUZU | Onkoloji Servisi Sorumlu Hemşiresi |
Merve Nur DEMİRTAŞ | Acil Servis Sorumlu Hemşiresi |
İlknur ŞAHİN | Yeni doğan Yoğun Bakım Ünitesi Sorumlu Hemşiresi |
Meral DEMİRKAYA | 3.Basamak Yoğun Bakım(B) Sorumlu Hemşire |
Feriha AKDENİZ | 2. Basamak Yoğun Bakım(B) Sorumlu Hemşire |
Eda ERGÜÇ | Çocuk Yoğun Bakım Sorumlu Hemşire |
Tuğba UZUN | Hasta Hakları Birim Sorumlusu |
Zehra OĞUZLAR | Biyomedikal Mühendisi |
Betül ALABAŞ | YDA Sağlık Görüntüleme Hizmetleri Sorumlusu |
Ferhat KURŞUN | HYRRT ve Yemek Hizmetleri Sorumlusu |
Burcu ERDOĞAN | YDA Sağlık Kalite Birim Sorumlusu |
Zeynep Sahip SÖZER | YDA Sağlık Kalite Birim Sorumlusu |
Esin TÜRER | YDA Sağlık Laboratuvar Sorumlusu |
Tolga ÖZDEMİR | YDA Diğer Tıbbi Hizmetler Sorumlusu |